

Quantity
Price
Total price
1
$4.0950
$4.0950
10
$3.6810
$36.8100
25
$3.4830
$87.0750
100
$3.0150
$301.5000
250
$2.8620
$715.5000
500
$2.5650
$1,282.5000
1000
$2.1690
$2,169.0000
2500
$2.0610
$5,152.5000
5000
$1.9800
$9,900.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | IR (Infineon Technologies) |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 32-UFQFN Exposed Pad |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Interface | SPI |
| RAM Size | 51K x 8 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Voltage - Supply | 1.65V ~ 1.95V, 3V ~ 3.6V |
| Controller Series | SLB 9672 |
| Program Memory Type | NVSRAM |
| Applications | Embedded Security Trusted Computing |
| Core Processor | 32-Bit |
| Supplier Device Package | PG-UQFN-32-1 |
| Number of I/O | 3 |