
Quantity
Price
Total price
1
$0.6840
$0.6840
10
$0.6030
$6.0300
25
$0.5670
$14.1750
100
$0.4590
$45.9000
250
$0.4230
$105.7500
500
$0.3600
$180.0000
1000
$0.2880
$288.0000
3000
$0.2610
$783.0000
6000
$0.2430
$1,458.0000
15000
$0.2340
$3,510.0000
30000
$0.2250
$6,750.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Sunlord (Shenzhen Sunlord Electronics) |
| Series | SLDA |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Features | LNA, Filter |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Applications | Bluetooth, WLAN |
| Gain | 2.5dBi |
| Termination | Solder |
| Number of Bands | 1 |
| VSWR | 2 |
| Antenna Type | Chip |
| Height (Max) | 0.047" (1.20mm) |
| Frequency (Center/Band) | 2.45GHz |
| RF Family/Standard | Bluetooth |
| Power - Max | 2 W |