
Quantity
Price
Total price
1
$107.7120
$107.7120
10
$100.9800
$1,009.8000
25
$94.2480
$2,356.2000
50
$90.8820
$4,544.1000
100
$87.5160
$8,751.6000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Shiu Li Technology |
| Series | TEM96 |
| Package | Bag |
| Product Status | ACTIVE |
| Material | Polymer Resin |
| Length | 6.299" (160.00mm) |
| Shape | Square |
| Type | Absorbing Sheet |
| Width | 6.299" (160.00mm) |
| Operating Temperature | -60°C ~ 180°C |
| Adhesive | Conductive |
| Thickness - Overall | 0.177" (4.50mm) |