
Quantity
Price
Total price
1
$65.4660
$65.4660
10
$61.3710
$613.7100
25
$57.2760
$1,431.9000
50
$55.2330
$2,761.6500
100
$53.1900
$5,319.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Shiu Li Technology |
| Series | TEM96 |
| Package | Bag |
| Product Status | ACTIVE |
| Material | Polymer Resin |
| Length | 6.299" (160.00mm) |
| Shape | Square |
| Type | Absorbing Sheet |
| Width | 6.299" (160.00mm) |
| Operating Temperature | -60°C ~ 180°C |
| Adhesive | Conductive |
| Thickness - Overall | 0.098" (2.50mm) |