

Quantity
Price
Total price
1
$7.0560
$7.0560
10
$6.3720
$63.7200
25
$6.0750
$151.8750
100
$5.2740
$527.4000
250
$5.0400
$1,260.0000
500
$4.5900
$2,295.0000
1000
$4.0050
$4,005.0000
2500
$3.8520
$9,630.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Maxim Integrated / Analog Devices |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 32-WFQFN Exposed Pad |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Function | Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage |
| Current - Output | 2.1A |
| Interface | SPI, UART |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Configuration | Half Bridge (4) |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 36V |
| Applications | General Purpose |
| Technology | Power MOSFET |
| Voltage - Load | 4.5V ~ 36V |
| Supplier Device Package | 32-TQFN-EP (5x5) |
| Motor Type - Stepper | Bipolar |
| Step Resolution | 1 ~ 1/256 |