
Quantity
Price
Total price
1
$5.2470
$5.2470
10
$3.3390
$33.3900
50
$2.5740
$128.7000
100
$2.3400
$234.0000
500
$1.9260
$963.0000
1000
$1.7910
$1,791.0000
5000
$1.7100
$8,550.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | RESI |
| Series | TPAN0220 |
| Package | Tube |
| Product Status | ACTIVE |
| Power (Watts) | 50W |
| Tolerance | ±1% |
| Features | Non-Inductive |
| Package / Case | TO-220-2 |
| Temperature Coefficient | ±100ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.398" L x 0.177" W (10.10mm x 4.50mm) |
| Composition | Thick Film |
| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C |
| Number of Terminations | 2 |
| Supplier Device Package | TO-220 |
| Height - Seated (Max) | 0.772" (19.60mm) |
| Resistance | 33 Ohms |