
Quantity
Price
Total price
1
$14.1660
$14.1660
10
$11.5830
$115.8300
25
$10.6380
$265.9500
50
$9.9540
$497.7000
100
$9.4230
$942.3000
250
$9.3510
$2,337.7500
500
$9.2070
$4,603.5000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | VISATON |
| Series | - |
| Package | Bulk |
| Product Status | ACTIVE |
| Size / Dimension | 1.969" L x 1.575" W (50.00mm x 40.00mm) |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Termination Style | Screw Terminal |
| Frequency Range | 50Hz ~ 19kHz |
| Height - Seated (Max) | 1.693" (43.00mm) |
| Impedance - Primary (Ohms) | 1.6k |
| Impedance - Secondary (Ohms) | 4, 8, 16 |
| Frequency Response | -3dB |
| Power Level | 10W |