
Quantity
Price
Total price
1
$4.9050
$4.9050
10
$4.6350
$46.3500
50
$4.5000
$225.0000
100
$4.2930
$429.3000
500
$4.0950
$2,047.5000
1000
$3.5460
$3,546.0000
3000
$3.4110
$10,233.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Tai-Saw Technology TST |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Type | TCXO |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Frequency Stability | ±2.5ppm |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Frequency | 37.4 MHz |
| Base Resonator | Crystal |