
Quantity
Price
Total price
1
$1.4400
$1.4400
10
$0.9090
$9.0900
100
$0.6750
$67.5000
500
$0.6210
$310.5000
1000
$0.5130
$513.0000
3000
$0.4860
$1,458.0000
6000
$0.4770
$2,862.0000
15000
$0.4590
$6,885.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Tai-Saw Technology TST |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Load Capacitance | 8pF |
| Size / Dimension | 0.081" L x 0.065" W (2.05mm x 1.65mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Type | MHz Crystal |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Frequency Stability | ±15ppm |
| Frequency Tolerance | ±10ppm |
| Operating Mode | Fundamental |
| Height - Seated (Max) | 0.016" (0.40mm) |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 100 Ohms |
| Frequency | 16 MHz |