
Quantity
Price
Total price
1
$1.7370
$1.7370
10
$1.6650
$16.6500
50
$1.6200
$81.0000
100
$1.3950
$139.5000
500
$1.3500
$675.0000
1000
$1.1430
$1,143.0000
3000
$1.0800
$3,240.0000
6000
$1.0440
$6,264.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Tai-Saw Technology TST |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Load Capacitance | 8pF |
| Size / Dimension | 0.081" L x 0.065" W (2.05mm x 1.65mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Type | MHz Crystal |
| Operating Temperature | -30°C ~ 85°C |
| Frequency Stability | ±15ppm |
| Frequency Tolerance | ±10ppm |
| Operating Mode | Fundamental |
| Height - Seated (Max) | 0.020" (0.50mm) |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 50 Ohms |
| Frequency | 80 MHz |