
Quantity
Price
Total price
1
$5.4540
$5.4540
10
$4.9230
$49.2300
25
$4.6980
$117.4500
80
$4.0770
$326.1600
230
$3.8970
$896.3100
440
$3.5550
$1,564.2000
945
$3.0960
$2,925.7200
2400
$2.9790
$7,149.6000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Winbond Electronics Corporation |
| Series | - |
| Package | Tray |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 100-VFBGA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Memory Size | 2Gbit |
| Memory Type | Volatile |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C (TC) |
| Voltage - Supply | 1.06V ~ 1.17V, 1.7V ~ 1.95V |
| Technology | SDRAM - Mobile LPDDR4 |
| Clock Frequency | 1.6 GHz |
| Memory Format | DRAM |
| Supplier Device Package | 100-VFBGA (10x7.5) |
| Write Cycle Time - Word, Page | 18ns |
| Memory Interface | LVSTL_11 |
| Access Time | 3.6 ns |
| Memory Organization | 128M x 16 |