
Quantity
Price
Total price
1
$2.5650
$2.5650
10
$2.3130
$23.1300
25
$2.0700
$51.7500
100
$1.8630
$186.3000
250
$1.6560
$414.0000
500
$1.4490
$724.5000
1000
$1.1970
$1,197.0000
2500
$1.1160
$2,790.0000
5000
$1.0710
$5,355.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | TTM Technologies Trading (Asia) Company Limited |
| Series | Xinger®IV |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Frequency | 2.3GHz ~ 2.7GHz |
| Insertion Loss | 0.3dB |
| Applications | 5G, LTE |
| Power - Max | 10W |
| Coupler Type | Standard |
| Isolation | 23dB |
| Return Loss | 23dB |
| Supplier Device Package | SMD |