
Quantity
Price
Total price
1
$0.4050
$0.4050
10
$0.3330
$3.3300
50
$0.2970
$14.8500
100
$0.2700
$27.0000
500
$0.2520
$126.0000
1000
$0.2160
$216.0000
3000
$0.1980
$594.0000
6000
$0.1980
$1,188.0000
15000
$0.1890
$2,835.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | TOKO / Murata |
| Series | XRCGB |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Load Capacitance | 10pF |
| Size / Dimension | 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Type | MHz Crystal |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Frequency Stability | ±50ppm |
| Frequency Tolerance | ±20ppm |
| Operating Mode | Fundamental |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Height - Seated (Max) | 0.028" (0.70mm) |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 80 Ohms |
| Frequency | 27.12 MHz |