
Quantity
Price
Total price
1
$0.5940
$0.5940
10
$0.5220
$5.2200
50
$0.4860
$24.3000
100
$0.4320
$43.2000
500
$0.4050
$202.5000
1000
$0.3420
$342.0000
2500
$0.3330
$832.5000
9000
$0.3150
$2,835.0000
18000
$0.3060
$5,508.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Siward |
| Series | XTL74 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 2-SMD, No Lead |
| Load Capacitance | 4pF |
| Size / Dimension | 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Type | kHz Crystal (Tuning Fork) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Frequency Tolerance | ±20ppm |
| Operating Mode | Fundamental |
| Height - Seated (Max) | 0.024" (0.60mm) |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 80 kOhms |
| Frequency | 32.768 kHz |