
Quantity
Price
Total price
1
$276.2010
$276.2010
10
$258.9390
$2,589.3900
25
$245.9970
$6,149.9250
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Mini-Circuits |
| Series | - |
| Package | Tray |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | Module |
| Size / Dimension | 4.060" L x 1.600" W x 1.600" H (103.12mm x 40.64mm x 40.64mm) |
| Insertion Loss | 2.1dB |
| Specifications | Isolation (Min) 20dB, 20° Imbalance (Max) |
| Frequency | 10 MHz ~ 1 GHz |